ՀՍՍՌ ԳԱ Տեղեկագիր: Ֆիզիկա-մաթեմատիկական, բնական և տեխնիկական գիտություններ (1948-1956) =ASSR NA Proceedings of the Physical, Mathematical, Natural and Technical Sciences (1948-1956)

Устойчивость плоской формы изгиба за пределами упругости при произвольном законе упрочнения

Чобанян, К. С. (1953) Устойчивость плоской формы изгиба за пределами упругости при произвольном законе упрочнения. ՀՍՍՌ ԳԱ Տեղեկագիր ։ ֆիզիկո-մաթեմատիկական, բնական և տեխնիկական գիտություններ, 6 (4). pp. 1-20.

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
1169Kb

Item Type:Article
Additional Information:Հարթ ձևի զուտ ծռման կայունությունը առաձգականության սահմաններից դուրս՝ ամրապնդման կամայական օրենքի դեպքում
Uncontrolled Keywords:Չոբանյան Կ.Ս.
Subjects:Q Science > QA Mathematics
Q Science > QC Physics
ID Code:197
Deposited By:Fundamental Scientific Library
Deposited On:09 Jul 2010 12:43
Last Modified:19 Apr 2011 04:27

Repository Staff Only: item control page